Par mums
Komplekts auto kopšanai Greenway ECO

Greenway ECO

Sveiki!

Esmu Laura Novika, oficiālais Greenway pārstāvis Latvijā! (Partnera ID 9928451). Es izvēlējos uzkopt ar Greenway, jo tā varu dzīvot dabai draudzīgāk, saudzēt savus bērnus, viņu veselību. Pie tam, Greenway kompānija piedāvā nopelnīt! Ja Tevi interesē peļņas iespējas, droši sazinies ar mani!

Priecājos, ka apmeklē šo lapu! Ceru, ka atradīsi sev vēlamo produktu. Ja ir kādi jautājumi, droši sazinies ar mani, palīdzēšu izvēlēties!

Kāpēc izvēlēties Greenway? Jo tā ir iespēja atteikties no sadzīves ķīmijas lietošanas ikdienā. Tādā veidā saudzējot ne tikai apkārtējo vidi, bet arī savu un tuvinieku veselību!

Kopš 2017. gada februāra Krievijas ekouzņēmums Greenway sniedz iespēju iegādāties visā pasaulē īpašus Japāņu zinātnieku izstrādātus mikrošķiedru produktus.

✅   Mikrošķiedru materiāls tika izgudrots Japānā. Tas ir 100 reizes plānāks par cilvēka matu!

✅   Vienā Mikrošķiedru Aquamagic materiāla gramā ir aptuveni 45 tūkstoši metru. Tas ir 100 reizes plānāks par cilvēka matu!

✅   Sastāvā ir divi materiāli – Poliamīds un Poliesters, kuri nav savatarpēji savienoti un tāpēc nesalīp kopā.

✅   Katrs diegs ir sadalīts uz sekcijām – Poliamīds izskatās kā 8 staru zvaigzne un iekšā rieviņās ir Poliesters. Pateicoties kapilārajam effektam – materiāls  iesūc sevī mitrumu, taukus, netīrumus, kā arī baktērijas un sēnītes.

✅  Lielākajai daļai Greenway pozīcijām ir Silver tehnoloģija – tas nozīme ka produkcija ir apstrādāta ar Sudraba Nano daļiņām – kurām ir antibakteriāla un pretvīrusu iedarbība!

✅  Tehnoloģija Silver ir salvetēs, kas paredzētas virtuves, vannas, ķermeņa, sejas kopšanai.

✅  Pareizi kopjot mikrošķiedras izstrādājumus, tie kalpos vairāk kā 2 gadus.

Izmantojot Greenway produkciju, nav nepieciešami sadzīves ķīmijas līdzekļi, lai tiktu galā ar netīrumiem!

AR RŪPĒM PAR DABU!